Архімандрит Петро (Кучер) Розмір 15х20

80 грн.

Протоієрей Андрій ТкаПротоієрей Андрій Ткачов. Розмір 14х20
Автор проієрей Андрій Ткачов
Розмір 205х130х20 мм.
Кількість сторінок 256 папір офсетний
Кількість в пачці 20
Видавець, Рік видання Послушник, Київ 2016 р.
Палітурка тверда
"Тобі і мені Бог лист написав» - так говорив про Новий Завіт святитель Тихон Задонський. Але лист це, що читається кожною людиною з трепетом і великою увагою, обов'язково має бути вірно пояснено і проповідувано людьми, яких Господь обрав тлумачами свого слова на землі. Одним з таких посланців можна назвати протоієрея Андрія Ткачова, чиї душеполезние твори на тему євангельських сюжетів складають цю книгу. Про все це і не тільки в книзі «тобі і мені Бог лист написав».чов. Розмір 14х20

65 грн.

Збори проповідей Владики, виголошених їм в Росії. Голос істинно євангельської любові і свободи до народу в умовах атеїстичних гонінь. Владика Антоній Сурозький ніс звістку про любов всеперемагаючої роздавленої Церкви і знекровленої країни. Так проповідували апостоли і Пастирі в перші часи християнства. Багато хто ще пам'ятає як багато для віруючої Росії значили приїзди владики, його слово.

45 грн.

Автор Протоієрей Костянтин Островський

Розмір 200 х 125 х 6 мм
Кількість сторінок 128 папір офсетний
Кількість в пачці 36
Видавець, Рік видання 2010
Палітурка м'який
Є притча про людину, яка впала з даху хмарочоса і, пролітаючи повз третій поверх, подумав «поки все, здається, в порядку». Так і ми думаємо про Страшний суд, що він колись ще буде, а поки все, здається, непогано.
Але насправді Страшний суд буде вже ось-ось. Причому кожен з нас сам собі пише вирок своїми справами. Милостивий суддя благає нас поменше вносити в свої вироки злих справ. Він готовий і вже досконале зло викреслити з вироку, Тільки б ми самі не відмовлялися від цього, не відкидали покаяння.
Він стоїть біля дверей нашого серця і стукає в неї. Хто відкриє, до того він увійде. І це буде Царством небесним для тієї людини.

27 грн.